Klüber


Firma, která nese název Kluber patří mezi přední německé výrobce v oblasti olejů, plastických maziv, https://www.exel.cz/ mazacích past, leštidel a vosků, lubrikantů, antiadhézních prostředků, antikorozních a protiskluzových nátěrů. Tyto jejich produkty jsou dostupné v pevné či polotuhé formě, případně můžete zvolit i sprej. Jejich produkty jsou velmi odolné proti vodě a agresivním médiím, a jejich trvanlivost je opravdu skvělá. Díky kvalitě tak není potřeba často promazávat, protože vydrží dlouhou dobu a to proto, že inovativní tribologická řešení jsou jejich vášní!
čistý řetěz
Používání těchto výrobků vám pomůže ochránit vaše zařízení či stroj, zvýší tak jejich spolehlivost a zároveň sníží náklady na celkovou údržbu.
Jejich produktové portfolio je opravdu poměrně rozsáhlé, to si ovšem mohou dovolit pouze díky svému kvalitnímu vývojovému oddělení, které neustále testuje rozličné základové oleje, kvalitní přísady a jejich různé kombinace. Součástí nákupu těchto produktů je samozřejmostí komplexní servisní služby, které jsou zárukou spokojenosti.
Vyškolení personál je vás schopen i odborně proškolit, vytvoří mazací plán, jsou schopni zajistit analýzy maziv, ale i opravné mazání velkých ozubených převodů.
Krom prodeje jejich kvalitních výrobků je potřeba také zmínit návaznost na udržitelnost a odpovědnost vůči životnímu prostřední, která je v současné době velmi důležitá. Svou podnikatelskou činnost berou vážně. Zaujímají holistický přístup, který je založen právě na strategii udržitelnosti jejich mateřské společnosti. Jednoduše řečeno je to součástí jejich firemní kultury.
špinavý řetěz
V případě dotazů se můžete obrátit na vyškolený personál, který vám rozhodně pomůže s výběrem výrobků tak, že budete spokojeni a nebudete toho litovat. Případně můžete požádat i jen o odborné konzultace bez nutnosti nákupu. O jejich kvalitě se ale sami přesvědčíte. Pokud budete mít nějaké individuální požadavky, tak i to pro ně není problém.