Kvalitní technický prvek, který nadmíru oceníte


Ať už jste zahradní kutil nebo podnikáte, určitě oceníte možnost táhnout za svým vozem nějaký vozík. Je to velmi praktické, a to nejenom tehdy, když potřebujte převést něco většího. Tuto možnost oceníte i v případě, kdy chcete jet na dovolenou, a to současně s karavanem. Ten je možné zapřáhnout takřka za každý automobil, stačí mít k tomu to správné tažné zařízení.
Pokud nyní hledáte kvalitní tažné zařízení Fabia, nemusíte hledat nikterak složitě.

Logo Škoda

Stačí vám k tomu bohatý sortiment, kde najdete všechno potřebné, co byste mohli od tohoto prvku očekávat. Na výběr se nabízí hned několik systémů uchycení, díky kterým můžete tento prvek přizpůsobit svým potřebám:
Pevně daná koule – klasická varianta, nejlevnější, není nutné ji odmontovat po každé jízdě, ochrání automobil při menších karambolech nejenom na parkovištích
Bajonetový systém – velmi efektivní konstrukce, kterou využijí především lidé s menšími nároky na provoz tohoto prvku, neboť po každém výjezdu je nutné tento prvek odmontovat.

Spojka tažného zařízení

Systémy se dělí na demontovatelné a pevně dané. Právě tohle základní rozdělení najdete i v samotném sortimentu, díky čemuž je možné vyladit tento prvek skutečně všem potřebám. Zatímco lidé, kteří využívají vozík takřka každý den, ocení pevně danou kouli, ti druzí, kteří jezdí jen občas, a to třeba na krátké vzdálenosti a s luxusnějším vozem, ocení bajonetové systémy a podobné varianty, které je možné po každém výjezdu jednoduše a často bez nářadí odmontovat.

Vyberte to nejvhodnější

Abyste mohli uznat, zdali je pro váš automobil vhodný první nebo druhý typ, neváhejte kontaktovat specialisty. Ti nejenom, že vám pomohou s výběrem, ale také mohou zprostředkovat samotnou montáž a dále také pomoci se zápisem do technického průkazu, což je velmi důležitá součást samotné montáže tažného zařízení.