Nejlepší pes pro rodiny s dětmi


Pes provází člověka tisíce let. Za tu dobu, co člověk chová psy, došlo k tomu, že došlo k vyšlechtění mnoha psích plemen. Každé plemeno má své specifika. Jedním z nejoblíbenějších psích plemen je akita inu. Naše chovatelská stanice se jejím chovem zbývá již dlouho, a můžeme garantovat, že máme pouze zdravé, s láskou odchované jedince https://theses.cz/id/awqhbq/%3Ffurl%3D%252Fid%252Fawqhbq%252F%3Blang%3Den z japonské linie. Svým psům se věnujeme na 100 % a díky tomu patří mezi přední stanice na světě, což dokládají různé certifikáty, které jsme získali.

akita inu

Nyní máme štěňata akita inu na prodej. K dispozici jsou pro vás dva pejskové a dvě fenky. Ke každému štěněti z naší stanice dáváme kompletní rodokmen. S našimi agitaci se pravidelně účastníme výstav, kde získáváme vždy umístění na předních příčkách.

Proč si vybrat akitu?
Akita má mnoho výhod, a je to doslova milionový pes, kterého si zamilujete. Někteří lidé odmítají mít doma psa, protože po něm musí uklízet. Akity jsou velmi čistotné, a dokonce nelínají, i když mají huňaté kožichy.
Co je na akitách velmi oblíbené, je jejich povaha. Jsou velmi inteligentní, a díky tomu se snadno učí nejen povely. Akity nemají rády neustálé opakování povelů, proto si dejte pozor na to, abyste ji nezatěžovali tím stejným pořád dokola. Akita vám bude vděčná, pokud s ní budete trávit dostatek času, na druhou stranu si ráda odpočine, a nepotřebuje velkou fyzickou zátěž. Bude ráda, když si s ní budete hrát, ale má taky ráda svůj klid.

akita hlídá

Milionový parťák na cestu životem
Akity milují děti. Pokud hledáte psa vhodného k vašim dětem, rozhodně zvažte pořízení akity. Jsou totiž velmi hravé a nejsou agresivní, na druhou stranu dokážou ochránit svou rodinu před nebezpečím. Akita je velmi loajální pes, který je oddaný své rodině. Koupí akity rozhodně nešlápnete vedle, a získáte nejlepšího psího přítele, jakého si můžete přát pro sebe a pro své děti.