Při sportu a volnočasových aktivitách vždy v teple


Pojď rychle domů, ať se nenachladíš. Tuto větu jsme jistě slýchávali v dětství velmi často. Při dlouhodobé fyzické aktivitě se samozřejmě naše tělo začíná potit a studený pot na těle, může být nejen velmi nepříjemným, ale i příčinou nachlazení. Proto při sportovních aktivitách, a především po nich, je třeba nenechat tělo prochladnout. Velmi vám v tom pomůže vhodné oblečení. Termo prádlo je navrženo tak, aby odvádělo pot od vaší pokožky a usnadnilo mu rychlé odpařování. Jelikož nebude ulpívat na vaší pokožce, budete se cítit nejen mnohem příjemněji, ale především vám bude tepleji a omezíte nebezpečí budoucího nachlazení, rýmy a kašle. Termo prádlo je třeba vybírat vždy ve velikosti, která přesně přiléhá k vaší pokožce, aby mohlo plnit svou funkci správně.

běžci

Na první pohled by se mohlo zdát, že patří do vašeho šatníku pouze v zimním období. Není tomu tak. Termo prádlo je výborným pomocníkem při sportovních a volnočasových aktivitách po celý rok. Vy máte rádi pocit zpoceného těla? Určitě ne! V termo prádle se budete cítit stále v suchu a pohodlí. Hodí se pro běhání, jízdu na kole, kolečkových bruslích, jízdu na koni, v zimě pro lyžování a bruslení a celou řadu dalších sportovních aktivit. Oblékejte jej i na turistiku.

na kole

Nabízí se nejen ve velikostech pro dospělé, ale v nabídce naleznete i dětské velikosti. Určitě vám záleží na tom, aby se všichni členové vaší rodiny cítili příjemně při sportovních aktivitách a v čase, který trávíte venku společně. Vyberte si z bohaté nabídky nejrůznějšího provedení https://www.c-store.cz/TERMOPRADLO-c59_0_1.htm a objednejte co nejdříve. Už tento víkend můžete vyrazit společně na výlet na kolech a všichni si budou pochvalovat, jak je jim teplo a příjemně. Položky v nabídce jsou dostupné skladem a u celé řady produktů se můžete těšit na dopravu zdarma!