Prima vozíky


Vždycky jsem si říkala, že každá kvalitní firma by taky měla mít přepravní vozíky. Protože já osobně si vzpomínám na dobu, když jsem pracovala v obchodě s potravinami a také s drogerií, kde jsme taky převažovaly různé zboží a přemisťovali jsme ho z místa na místo. A je to opravdu nutné, protože když nám přijelo třeba další velké zboží a nebylo ho kam dát, tak se samozřejmě něco zase muselo oddělat, aby se to přemístilo jednoduše někam jinam. A musím uznat, že někdy to bylo opravdu hodně složité. Bylo to složité na logistiku a taky na prostor. A bohužel prostě šéf odchodu to neodhadnul anebo nevěděl, kolik se toho celkem prodá.

Ve skladu máme plno vozíků.

Takže jsme někdy měli úplně plný sklad věcí, které ani nikdo nekupoval, takže podle mého názoru přepravní vozíky jsou tady v každé firmě a v každém skladu velice důležité a myslím, že by měly být k dispozici. A to nejen kvůli logistice, ale taky kvůli estetice a taky kvůli tomu, aby se samozřejmě neplýtvalo a šetřilo místem. Já tam bych asi nepřežila to, kdybych pracovala v nějaké práci, kde by potom byl bordel anebo všechno naplácané na sobě, že by se tam sotva šlo pohnout. Mně se nelíbí taková místa a takové zaměstnání, které jsou takové přeplněné, že to vypadá esteticky nepěkně a taky samozřejmě pak nepohodlně.

Vozíky jsou i v obchodě.

Proto jsem velice ráda, že nám šéf do odchodů pořídil čtyři přepravní vozíky, které jsou na kolečkách a opravdu skvělé se s nimi manipuluje. Navíc je skvělé, Nicméně se podívejte sami na webové stránky schoellerallibert.com a uvidíte sami, že kvalita se cení. A opravdu mnoho firem a mnoho lidí využívá pojízdné vozíky k přepravě zboží, které šetří místo. Já sama jsem si řekla, že přepravní vozíky by se hodil klidně i někomu soukromě do skladu nebo i do garáže, kde je taky docela zázrak udržet skvělé čisté místo. Třeba u nás je někdy opravdu obtížné se tam hnout.