S náhradními díly si nedělejte starosti


Nikdy by Vás ani ve snu nenapadlo, že I Vy si jednou zamilujete motorkářský svět, viďte? Prožívat tu neutuchající svobodu, kdykoliv nasednete na svůj stroj, vezmete za řídítka a nastartujete. Hloupé je, když jeden z těch kroků přestane být funkční.
Všechno by šlo, ale co ta řídítka? Respektive ty páčky na motorku! Nejenže jsou uvolněné. Ony nefungují! Kristepane, co s tím? Vaši radost v očích rázem nahrazuje děs a smutek. Neproměňujte se postupně v rozzuřeného motorkáře. Všechno se dá opravit. A páčky na motorku k opravám také patří!
jízda v tunelu.jpg
O nic významně komplikovaného nejde!
Jediné, co vás může trochu rozzlobit, je to, že se chystáte na delší cestu s jasně vytyčeným cílem. A to bez správně fungujících páček na motorce prostě nejde! To je jasné. Ale nepropadejte panice a hněvu. Zachovejte klid a vyměňte je. Ono Vám nakonec stejně nic jiného nezbývá, chcete-li vyrazit.
Asi jste také nazlobení proto, že další investice Vás už unavuje. Ale replika páček na motorku nejen splní svůj účel, ale také nepoškodí celkový vzhled Vašeho mimořádně vyšperkovaného stroje! Musíte si jen vybrat takové páčky na motorku, které budou nejen dobře vypadat, ale také s nimi budete moci bez potíží dobře manipulovat. Tím je myšleno to, že byste je měli umět pořádně přitáhnout. Vy ale umíte pořádně zabrat, nebo ne?
Je také dost možné, že své dosavadní nahradíte ještě lepšími páčkami na motorce, než jaké jste doposud používali! A budete nakonec spokojeni víc, než bude zdrávo. Ale to bude jen dobře.
zrcátko u řidítek.jpg
Pusťte se do práce.
Proto nepropadejte vzteku a beznaději a pusťte se do výběru nových páček na motorku, abyste mohli co nejdříve vyrazit do svého vzdáleného cíle. Abyste zase co nejdříve slyšeli hvizd větru kolem uší. Abyste zase cítili ten pocit absolutní svobody na sedadle své skvělé motorky! Už aby to bylo, viďte? Tak se pusťte do vybírání, nakupování a do instalace spolehlivých páček na motorku, které skvěle nahradí ty, které již dosloužily!