Zajímavé propagační předměty


Nezapomeňte se podívat do sekce Příslušenství https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/elektronika/prislusenstvi/. Tam najdete zajímavé vychytávky pro mobilní telefony a notebooky, které mohou nést váš vlastní firemní potisk. Klasikou jsou různé držáky a stojánky na mobil. Ale i ty vás možná překvapí svou multifuncionalitou. V nabídce je například držák pro mobilní telefon s funkcí připojení dvou sad sluchátek, zapojíte odnímatelnou část držáku do vstupu pro sluchátka a můžete do něj připojit dvoje. Jiný držák je zase uzpůsobený k navinutí kabelu sluchátek, takže pak nepřekáží a nezamotává se. Další může sloužit jako stojánek a jiný je k připojení do auta. Najdete zde také různé stojánky na stůl pro mobilní telefony různých tvarů a funkcí.

zátiší s telefonem

Další kategorií jsou ochranné obaly pro telefony či tablety, které mohou zařízení chránit proti vlhkosti, vodě a dešti, některé se dají připnout na paži pro snadné použití telefonu při běhání, kdy by vám jinde překážel či nepříjemně poskakoval v kapse.

Za zmínku stojí také krytky na webkamery, ačkoli je to velikostí drobná věc, prokáže uživatelům velkou službu při nechtěném sledování přes webové kamery a vyřeší tak různé “udělej si sám” pokusy o krytí kamery, kdy může dojít až k poškození zařízení. Nyní navíc tahle šikovná pomůcka může nést vaše natištěné logo.

selfie tyč

V této kategorii příslušenství dále najdete tzv. “selfie tyče” pro vyfocení autoportrétu bez deformací čočkou fotoaparátu a širším záběrem okolí, rovněž vhodné k potisku. Na telefon se dá také připevnit držák na platební či jinou kartu. V příslušenství jsou v nabídce také protiskluzové podložky, víceúčelové obaly či gps lokátor pro snadnější nalezení například klíčů. Ať už zvolíte kterýkoli z těchto výrobků, jistě tím potěšíte uživatele elektroniky, kterých je jistě mezi vašimi zákazníky, zaměstnanci nebo partnery mnoho.