Zjistěte teplotu vody rychle a bez namočení seKdyž váš bazén napustíte čerstvě vodou, je zpočátku velmi chladná, ohřívá se v průběhu několika dní. Pokud ho napustíte s dostatečným předstihem před obdobím samotného koupání, máte jistotu, že na koupací sezónu bude vyhřátá perfektně.
Mnozí však čekat nevydrží a skáčou do vody ihned, pak ale většinou utrpí šok z velkého chladu, pokud se tedy pravidelně neotužují. Existuje i lepší možnost, jak zjistit teplotu vody i bez zkoušení na vlastní kůži. Pořiďte si teploměr do bazénu, s ním můžete aktuální teplotu vody i vzduchu v okolí zjišťovat velmi spolehlivě.

Stejný a přesto odlišný od toho klasického

Možná si říkáte, proč je třeba koupě speciálního teploměru, když by stačil i ten obyčejný. Možná stačil, ale ten si nechte raději doma, hodí se vám v případě nemoci. Ten bazénový je přeci jen určený k použití v jiných podmínkách.

Tak především je vyrobený ze speciálního a velmi odolného plastu, který neohrozí ani vysoké teploty. Není ze skla, nemusíte se bát, že ho malé děti rozbijí a pořežou se. Důležitý je i fakt, že žádný z nich neobsahuje rtuť.

Potěší vaše děti a rozzáří vodní hladinu

V zásadě můžete vybírat ze dvou variant, se šňůrkou nebo plující po vodní hladině. Ty se šňůrkou můžete snadno přidělat třeba ke schůdkům, nikdy se vám tak neztratí a pohodlně můžete změřit i okolní venkovní teplotu.

Varianty plující po vodní hladině jsou unášeny větrem. Zároveň tak tvoří i velmi hezký doplněk vodní hladiny. Některé takové teploměry jsou totiž vybaveny veselími zvířátky, která nad vodní hladinu vyčnívají. Nejvíce se tak budou líbit malým dětem, kterým vytvoří veselé společníky při koupání. Bude se jim líbit kachna, krokodýl, ryba nebo si více oblíbí ptáčka či želvu, co myslíte?

Nezávisle na variantě ale lze volit z široké nabídky velikostí, tvarů i barev. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.