Problémy, které nemusí nastat


Představte si, že byste si objednali nějaké zboží v internetovém obchodě, a zmíněné zboží by vám přišlo domů pár dní poté v naprosto katastrofálním stavu. Ovšem i toto se v dnešní době, bohužel, stále děje, a mnozí z nás si něco podobného nemusí vůbec představovat, jelikož to již zažili na vlastní kůži, v horším případě i vícekrát.

schárnka

Šetřit na balení se nevyplácí

A jedná se skutečně o velice nemilé překvapení, a to tím více, oč je takové objednané zboží cennější. Například si zakoupíte hedvábný šátek anebo košili a ty k vám domů dorazí zmuchlané anebo ještě v horším případě i znečištěné, protože odesílatel udělal chybu a zabalil je do papírového sáčku či nekvalitní papírové krabice. A jak je známo, tak papír se snadno poškodí v každém vlhku, takže bohatě stačí, když leží ve vlhkém skladu doručovací firmy anebo někde cestou zmokne, a problém je hned na světě. A to samé se snadno stane i v případě doručování různých tiskovin, třeba časopisů, které mohou být tímto způsobem poškozeny nevratně, zvláště v případě, kdy je při odesílání nechrání žádný obal a adresní štítek je nalepen přímo na zadní straně časopisu. V tomto případě se vám pak může velice snadno přihodit i to, že po letmém pohledu na zásilku zjistíte, že váš časopis již někdo před vámi četl.

Zajímejte se o způsob doručení vašeho zboží

Takže máte dvě možnosti. Buď budete v prvním případě celou věc řešit a budete požadovat zaslání nového zboží, které již bude v pořádku anebo vrácení peněz. Anebo v druhém případě nic řešit nebudete a přijmete poškozenou zásilku i za cenu toho, že vámi zaplacená suma zdaleka neodpovídá doručené kvalitě.

obálka

NICMÉNĚ V OBOU PŘÍPADECH SE BUDE JEDNAT O VELICE NEPŘÍJEMNOU SITUACI, KTERÉ BYSTE SE MOHLI HRAVĚ VYHNOUT, KDYBY ODESÍLATEL ZBOŽÍ POUŽIL K JEHO ZABALENÍ KVALITNÍ A ODOLNÝ OBAL JAKO JE TŘEBA PLASTOVÁ OBÁLKA.