Hned na druhý pohled


Přicházíte do obchodu, na úřad nebo do některé restaurace. Hned se vám začne věnovat pracovník nebo pracovnice. Na první pohled si jistě všimnete obličeje, a zda se na vás dotyčný mile usměje. Čeho si však všimnete vzápětí? No samozřejmě! Rukou. U mužů i žen je velmi důležité, zda o své ruce náležitě pečují a u žen je navíc naprostou samozřejmostí dokonale provedená manikúra. Bez otřepených konečků nehtů, bez oděrků a s perfektním nalakováním.
sada

Základní manikúru si jistě dokážete zajistit i doma sami, když však toužíte po perfektním provedení a taky se chcete nechat tak trochu hýčkat, vyberte si profesionální salón. Dámy jistě budou volit konkrétní provedení manikúry mezi dvěma kategoriemi. Gelové nebo akrylové nehty. Jedním z rozdílů je to, že gelové nehty je třeba vytvrdit v uv lampě, avšak akrylové nehty schnou bez lampy. Rozdílná je technika provedení, jejich finální vzhled i vlastnosti. Než navštívíte poprvé salón, seznamte s výhodami a nevýhodami jednotlivých provedení.

Pro šikovné ruce
Líbilo by se vám pyšnit se krásnými upravenými nehty, ale trápí vás, že byste neměly prostor chodit pak pravidelně na doplnění a udržovat ruce stále dokonalé? Můžete si zakoupit kompletní sady na manikúru. Po chvíli trénování zvládnete perfektní manikúru i doma a nemusíte vůbec salón navštívit. Můžete si krásnou manikúru vykouzlit i v pozdních večerních hodinách, nebo během víkendu, zkrátka tehdy, až vám to bude vyhovovat.

prsty

Prohlédněte si, co všechno obsahují sady pro nehtovou modeláž. Uvidíte, že nádherné ruce vás nebudou stát mnoho. Objednejte si svou první sadu ještě dnes.

Už nikdy se nebudete muset stydět za své neupravené ruce! A nemyslete si, že si vašich rukou ostatní nevšimnou. Samozřejmě, že si všimnou. Vy se také podíváte každému na jeho ruce. Že je to tak?