Dejte sbohem lidem, se kterými bydlet nechcete


Jestliže už své spolubydlící nemůžete vystát, máte dost otravných a hlučných sousedů anebo si čím dál, tím více nerozumíte se svým nájemcem, tak byste měli změnit místo bydlení, je na to ten nejvyšší čas. Nyní už se totiž nemusíte nikomu podřizovat, můžete bydlet ve vlastním domě a podle svých vlastních pravidel. K tomu všemu vám stačí jen to, že si pořídíte mobilní dům celoroční. A jestliže si nyní klepete na hlavu, že si něco takového nemůžete dovolit, tak se budete hodně divit, můžete! Cena mobilních domů je v porovnání s klasickými zděnými stavbami naprosto nesrovnatelná. Vyjde vás na zlomek jejich ceny.
domek na lístečku.png
K pořízení vlastního samostatného bydlení vám tak nyní postačí už jen několik málo stovek tisíc. A pokud je zrovna nemáte po ruce, tak si na ně můžete vzít úvěr – na hypotéku tedy zapomeňte, tu už k samostatnému bydlení potřebovat nebudete. A žít bez hypotéky anebo s hypotékou na krku, to je výrazný rozdíl, který vám značně ulehčí život. Asi stejně tak jako když budete moci žít ve vlastním domě bez lidí, které tam mít nechcete. Zapomeňte tak na tíživé bydlení s partnerovými rodiči, na své přátele, se kterými se tísníte ve dvoupokojovém bytě i na sousedy, se kterými se nemůžete vystát. Můžete si svůj život užít naprosto bez starostí, pokud vsadíte na tu pravou kartu, a tou je celoroční mobilní dům.
svazek klíčů.jpg
Ten může vypadat naprosto podle vašich představ, stačí jen, když si vyberete, který z dostupných modelů se vám nejvíce líbí a jakým vybavením jej chcete zařídit. Samozřejmě v něm nebude chybět nic podstatného, tak jako ve vašem vlastním bytě, kde máte svou kuchyň, jídelní stůl, postel anebo třeba sprchový kout. A k tomu, abyste si jej pořídili, vám stačí jen malinký kus země, na který ho postavíte. Realizační firma vám jej doveze a usadí kdekoli si ukážete. Mít vlastní domov tak nebylo nikdy dříve jednodušší.