HUbnutí díky proteinové dietě


Jestliže chcete hubnout, musíte dodržovat zásady správného hubnutí. Mezi které patří pravidelnost, dietní režim, důslednost. Můžete přidat aktivní pohyb. Ale nemusíte, když budete držet proteinovou dietu neboli ketonovou či keto dietu. Ta totiž s pravidelným aktivním pohybem ve svých dietních programech nepočítá. A to je možná příjemná zpráva pro ty, kteří nemají rádi aerobní a jiná výkonná cvičení prostě pro to, že pro ně nemají dostatek zkušeností anebo nemohou cvičit ze zdravotních důvodů. Pokud ale aktivní pohyb přidat chcete, není vám bráněno.

chůze zima

Například chůze vám může dopomoci k rychlejšímu ozdravění organismu – mozek se lépe okysličuje, protáhnete se po celodenním sezením, obzvláště, pokud pracujete z domova a když ještě k tomu svítí sluníčko, vrátíte se domů s dobrou náladou a úsměvem na rtech. A zapomenete tak, že držíte dietu. Naštěstí při keto dietě netrpíte pocity hladu. Jídla jsou připravená tak, abyste měli dostatečný příjem všech důležitých živin přesně tak, jak podle toho kterého dietního plánu postupujete.

Při keto dietě se doporučuje zvýšený příjem zeleniny v kterékoliv úpravě. Můžete ji jíst v libovolném množství, ale nejméně půl kilogramu denně, nejvíce až jeden kilogram, ne více. Zeleninu lze jíst čerstvou, krátce dušenou, blanšírovanou anebo vařenou na páře.

paprika hubnutí

K zakoupené keto dietě, kterou vám vypočte podle dodaných vašich údajů kalkulačka na webu, obdržíte kompletní informace, které doporučujeme pečlivě přečíst. Pojednávají o tom, na jaké bázi ketonová dieta funguje, co byste měli jíst v různých fázích diety, jaký máte mít pitný režim – co pít a v jakém množství. Které nápoje se naopak nedoporučují. Jestliže jste zvyklí na doplňky stravy, je potřeba informovat výživového poradce a sdělit názvy a výrobce. On vyhodnotí, zda jsou doplňky stravy vhodné při dietním stravování. Někdy totiž doplňky mohou obsahovat sladidla, která nejsou při dietě vhodná.