Kdo by nemiloval kouzla?


Kouzelníci opravdu existují. Není to jen pohádka, je to magie. Náš kouzelník Martin Kellman dokáže vykouzlit magickou atmosféru na večírcích i jiných akcích. Není to jen dětský kouzelník, i když ho děti rády s údivem sledují. Je to také kouzelník, co dokáže svým umem a šarmem vyčarovat úsměv a požitek dospívajícím nebo dospělým lidem. Dokáže nemožné. Přesvědčte se sami. Kouzelník Brno https://www.vaskouzelnik.cz/ Martin Kellman – na toho jen tak nezapomenete. Děti milují jeho vytváření zvířecích kamarádů z balónků. Zvolte si barvu a těšte se na pestrobarevné dobrodružství výrobou slona, pejska anebo jiného miloučkého zvířátka, s kterým ohromíte u kamarádů, rodičů i prarodičů. Můžete mu stvořit vlastní příběh a pojmenovat ho, jakkoliv budete chtít.

králík v klobouku

Děti se podílejí na kouzlení s Martinem, a to je velmi baví. Chtějí se zapojit a chtějí také čarovat jako v pohádkách. Kouzelník jim tuto možnost dává a veškeré obecenstvo se směje nebo se s údivem dívají „jak je tohle možné“? Přejete si čirou radost dítěte při sledování vystoupení? Nebo když si poprvé zakouzlí? Mnoho knižních i filmových pohádek mají čaroděje. Možná i zlého čaroděje, který hází klacky pod nohy hlavním hrdinům. Děti je mají rádi tak či onak. Poznávají jiný svět. Žijí mnoha životy svých oblíbených postav.

Kouzlo kniha

Když se budeme vracet ke kouzlením s dospělými. Martin zvládne zapojit i Vás. Čarování probíhá přímo před Vámi. Je to velice úspěšný a nádherný zážitek na svatby, narozeniny nebo firemní večírky. Pokud chce firma představit nový produkt na který je velmi pyšný – měl by si objednat zdatného kouzelníka v oboru, aby dodal velký „bum efekt“ TOP produktu. Rozezní se aplaus, než byste řekli švec. Zkuste se nezávazně poptat samotného mistra čaroděje, ať víte, co Vám může nabídnout. Je zde mnoho referencí, který hrají do karet jen pozitivním ohlasům, ale věřte, že negativní zpětnou vazbou tento čaroděj nedisponuje. Vyhledat si můžete fotky i videa a uvidíte jen smích a údiv.