Moderní i retro design


Očekáváte příchod nového člena rodiny? Pořizujete výbavičku a všechno potřebné pro Vaše miminko? Tak to jistě oceníte nabídku dětských kočárků lonex, ve které najdete opravdu obrovský výběr modelů v moderním i retro designu. Jak jistě dobře víte, jakmile se miminko narodí, už nikdy nevyjdete ven sama. A to teď nemyslíme jen běžné procházky do parku, ale hlavně pochůzky, které jste dřív zvládala sama, jako je návštěva lékaře, obchodu, ale třeba i příbuzných a podobně. A právě proto potřebujete kočárek, na který se můžete spolehnout v každé situaci. Který bude nejen pohodlný a bezpečný pro Vaše dítě, ale který bude také skladný, lehký na ovládání a vybavený vším, co byste mohla potřebovat.

maminka v parku

A přesně takové jsou kočárky Lonex. Pokud myslíte do budoucnosti a víte, že budete kočárek v několika různých obměnách potřebovat po několik let a hledáte opravdu dokonalou a výhodnou kombinaci, tak jistě oceníte kombinaci 3 v 1, která obsahuje kromě základní hluboké korby vhodné pro novorozeně, také sportovní nástavbu vhodnou pro již sedící větší děti a také samozřejmě autosedačku, kterou lze také připevnit k podvozku. Samozřejmostí je běžná výbava každého kočárku, jakou je taška na pleny a různé drobnosti, moskytiéra, pláštěnka a nánožník. Pokud už máte ve výbavě svou vlastní autosedačku, tak oceníte kombinaci 2v1, která spojuje hluboký kočárek a sportovní nástavbu.

maminka na procházce

Samozřejmě, pokud už máte hluboký kočárek a pouze hledáte sportovní kočárek nebo naopak, není problém. I v tomto ohledu Vám kočárky Lonex mohou nabídnout opravdu velkolepý výběr možností. Kromě obrovského výběru druhů a kombinací, zde najdete také velký výběr barev a samozřejmě designu. Zde si vyberou jak maminky, které mají rády moderní vzhled, tak také maminky, které si potrpí na retro styl. Vyberte pro Vaše miminko, to nejlepší, co Vám dnešní trh nabízí.