Reklamní polokošile


Dámy a pánové, v této kategorii na vás čekají reklamní polokošile, na které si můžete nechat natisknout logo vaší firmy a propagovat tak vaši firmu či zavést stejnokroj u vašich zaměstnanců, protože firma je jako jedna velká rodina, propojuje vztahy a dává možnost poznávat nové lidi a šířit tak firmu dál. Stejnokroj vašich zaměstnanců bude působit velmi dobře jak pro okolí, tak pro zaměstnance.

Oranžová polokošile

Naše polokošile mají velmi příjemný materiál, většina našich košilí je ze 100% bavlny, tudíž nošení našich polokošilí bude zpříjemňovat jejich majitelům den. Stačí se v detailu jednotlivých produktů podívat na složení a podle toho si vybrat. Polokošile jsou kvalitně zpracované, u nás dbáme na vysokou kvalitu našich výrobků, a to není výjimkou i u této kategorie. Polokošile jsou dvakrát prošité u krku, ramenou, rukávů a spodního okraje. Také boční švy jsou dvakrát prošité.

Kromě kvality našich polokošilí jsou velmi pohodlné a elegantní, také široká škála barev nesmí samozřejmě chybět, máme klasické neutrální barvy jako bílá, černá či modrá, ale také více pestřejší barvičky, kromě královsky modré také červenou, oranžovou, žlutou či zelenou. Logo vaší firmy tudíž podtrhnou všelijaké barvy, na které si jen vzpomenete.

Modrá polokošile

Malá drobnost našeho e-shopu – polokošile, velmi pohodlné a elegantní kousky, si můžete vybírat buď s kapsičkou či bez kapsičky na hrudi. Ať už s nebo bez, ať už ve žluté či klasicky bílé polokošili, vždy se budete cítit skvěle a stejně tak partneři vaší firmy či zaměstnanci, kterým polokošile koupíte. Naše polokošile jsou dobrým výběrem pro propagaci vaší firmy. Prohlédněte si naši nabídku polokošilí či ostatních reklamních předmětů s potiskem a potěšte tak příznivce vaší firmy firemními dárkovými předměty z našeho e-shopu PROMO TEXTILE. U nás najdete způsob, jak rozšířit vaši firmu.