Tipy, jak okouzlíte svou partnerku


Po nějaké době se vztah určitým způsobem ustálí. Počáteční zamilovanost už není tak intenzivní. Neznamená to, že byste se přestali milovat. Láska zůstává, jenom už nemáte tak velkou potřebu ji ukazovat. Není to ale škoda? Vždyť ty začátky byly přece hezké nebo ne? Pokud chcete svou partnerku překvapit a okouzlit, vyzkoušejte těchto pár tipů. Uvidíte, že bude mile překvapená. Nemusí jít o velkolepá vyznání, stačí i maličkosti, kterými dáte najevo, že svou partnerku milujete.
dárek a růže
1) Kupte malý dárek.Něco co potěší. Vy musíte nejlépe vědět, co má Vaše partnerka ráda. Může to být magnetka s vyznáním lásky, hrníček, přívěsek na klíče. Může to být v podstatě cokoliv. Něco, co Vám vybaví společnou vzpomínku. Dárek nemusí být nějak drahý, ale určitě potěší.

2) Připravte romantický večer.Uvařte k večeři něco, co máte oba rádi. Nachystejte stůl, zapalte svíčky, otevřete víno a mluvte. Povídejte si. Ve vztahu je komunikace velice důležitá. Vyjadřuje totiž Váš zájem o svůj protějšek. Po večeři napusťte horkou vanu plnou pěny, pusťte ji hudbu a společně relaxujte. Takový relaxační a pohodový večer určitě vnese do Vašeho vztahu klid a spokojenost.
schůzka s miláčkem
3) Obejměte ji.Představte si hektický den nabitý starostmi a povinnostmi. Vidíte Vaši ženu, jak doma pobíhá, uklízí, ve tváři má unavený výraz. Zastavte ji, obejměte a jen tak chvíli stůjte. Dejte ji pusu a řekněte, jak moc ji milujete. Tohle Vaše gesto, zvlášť pokud bude nečekané, ji zahřeje u srdíčka.

4) Naplánujte romantický víkend. Sežeňte hlídání pro děti a jeďte sami někam na víkend. Vyberte místo, které máte rádi. Na slevových portálech najdete spoustu nabídek a dokonce nejsou ani příliš drahé. Určitě najdete něco zajímavého. Něco při čem si užijete jeden druhého, odpočinete si a strávíte spolu spoustu času.
víno při svíčkách
5) Splňte ji přání.Kolikrát Vám už říkala, že je potřeba opravit dveře, že kape umyvadlo, že by chtěla vymalovat… Určitě už mockrát že? Překvapte ji a udělejte to! Ale tentokrát s nadšením a bez připomínek. Uvidíte, jakou bude mít radost.

Je to vlastně celkem jedno, jaké gesto uděláte. Můžete přinést květiny, namasírovat ji záda, koupit lísky na koncert oblíbené skupiny, nechat ji zahrát písničku v rádiu… Cokoliv, co uděláte, se počítá. Důležité je udělat aspoň NĚCO. Tím jí dáváte důkaz toho, že Vám není lhostejná a záleží Vám na ní.