Usaďte se dle libosti do vaku


V průběhu celého dne každý z nás vyhledává způsob, jak si alespoň na chvíli odpočinout a nasbírat sílu na další povinnosti. Pohodlí je přirozenou touhou každého z nás a není se čemu divit, že pokud ho nedosáhneme, nejsme zcela spokojeni. Těšíme se na něho hlavně po příchodů domů, kde si můžeme konečně vyložit nohy nahoru a uvelebit se na místo, kde je nám příjemně. Jestli ovšem doma ještě nemáte sedací vak Beanbag, měli byste to napravit.

  • Díky jeho flexibilitě si na něm můžete vystřídat několik poloh k tomu, aby se vám spokojeně sedělo, leželo nebo jednoduše relaxovalo tak, abyste neměli potřebu přemístit se někam jinam.

polštáře na pohovce

1)Pro celou rodinu a do každé místnosti

Vak na sezení si najde své místo do každého pokoje. Ratolesti různé věkové kategorie ocení, že jim rodiče nebudou pořád říkat, zda sedí nebo nesedí správně, protože poloha, kterou si na něm zvolí – nebude pro jejich záda velkou zátěží.

Už i nejmenší děti ve vaší domácnosti si v něm mohou spokojeně užívat bez toho, aby z něho spadly dolů. Tento vak je navíc ideální i pro dospělé různé věkové kategorie a pohlaví. Vytvarovat si z něho můžete komfortní křeslo, pohovku nebo třeba udělat židli a sedět v poloze, která je pro vás přijatelná.

2)Barvy dodají vašemu domovu život

Chcete oživit váš domov barevným doplňkem, který bude plnit ještě účelovou funkci? V tom případě se do nabídky našich vaků podívejte na barevné kombinace, ze kterých můžete vybírat. Díky nim ho v místnosti nikdy nepřehlédněte a je dost možné, že se o něho budete muset s dalšími členy rodiny poměrně často dělit.

Nebo si jich jednoduše zakupte několik a tomuto problému se vyhnete.

sedací vaky

3)Popruhy pro ještě lepší komfort

Součástí každého sedacího pytle jsou i pevné popruhy, které mají za úkol postarat se o ještě větší pohodlí. Díky nim z něho rovněž můžete vytvarovat takové místo k posezení, které by vám přineslo uspokojení po všech stránkách. Nahlédněte do naší nabídky a uvidíte, že v našem sortimentu nalezete toto zboží za přijatelnou cenu a s jeho účelem budete nepochybně spokojeni.