Estetická medicína vylepší váš vzhled


Pokud máte pocit, že byste chtěli vylepšit svůj vzhled, určitě návštěvu estetické medicíny nijak neodkládejte a nečekejte, až budete starší a budete nápravu potřebovat více. Čím více je totiž kůže mladší, tím je pružnější, a tak je možné provádět i operace, které pak v pozdějším věku již možné nejsou, jelikož by nepřinesly kýžený výsledek.

zrcadlo

Při první návštěvě s vámi odborník probere veškeré možnosti, vysvětlí vám postup operací, případně vám i doporučí jiné možnosti, které by pro vás byly nejvhodnější. Komplexní péče pak vyřeší všechny vaše problémy najednou.
Po vyšetření a stanovení diagnózy se zahájí potřebná léčba, která vyřeší váš estetický problém. Moderní technologie dnes zajišťují bezbolestné a dokonalé vylepšení a odstranění všech vašich nedokonalostí pleti i celé postavy, kterou je možno zformovat do požadovaného efektu. Vyhlazení vrásek a omlazení obličeje jsou šetrné zákroky, které nemívají žádné nežádoucí komplikace. Co ale ještě všechno estetická medicína dokáže?

erotika

1. ZVĚTŠENÍ PRSOU

Tento zákrok bývá nejžádanější, někdy se upravuje pouze tvar a zpevnění, většinou však ženy chtějí prsa zvětšit. Je ale také mnoho případů nadměrně velkých prsou, které způsobují řadu zdravotních komplikací, proto si ženy žádají jejich zmenšení.

2. LIFTING VÍČEK

Operace víček se provádí nejen z estetického důvodu, ale také z důvodů zdravotních. Pokožka kolem očí je velmi tenká a rychleji stárne, čímž vzniká kožní převis, který může dosahovat i přes okraje víček, což má za následek únavu očí i zhoršené vidění. Operace se pak provádí buďto na horních víčkách, nebo na dolních, v některých případech na obojích najednou.

holka

3. ODSÁTÍ TUKU

Tento zákrok zaručí odsátí přebytečného tuku z oblasti, ve které se vám nadměrně ukládá. Liposukce se provádí nejčastěji na břiše, stehnech, pod hýžděmi či na bocích.