Když to na vás příjde


Tak první věc, co spouštíte, je internetový prohlížeč a už to tam jede. Nebylo tomu tak vždy. Erotika se začala šířit na internetu až po roce 2000. Do té doby si mnozí z nás jistě pamatují proslulé VHS kazety a hambaté magazíny, do kterých jsme se snažili nahlédnout jako pubertou hnaní divoši do jeskyně s medvědem. Internet však pomalu, ale dnes již jistě, zvítězil na poli této lehké erotiky a stal se definitivním a nezpochybnitelným vládcem porna.
pózování žen
Jedná se o porážku posledního pornokina na světě, umístěném v Paříži, zvaném Beverley. Kino zažívalo ty nejslavnější okamžiky v dobách osmdesátých let, kdy každý týden prodalo 1500 až 1600 vstupenek. Do kina chodili, jak mladí, tak staří, a také natěšené páry a nebylo vůbec raritou, že spousta dětí započala svou dráhu právě v tomto kině při promítání.

Maurice Laroche, šedesátiletý a teď již i poslední vlastník kina, se rozhodl kino zavřít, protože už prostě není tak atraktivní. A když se na to podíváte z pohledu „spotřebitele“, kdo by platil, když může pár kliky a zadarmo vidět celý svět. Starý pán prodává pouze několik set vstupenek týdně, a to už musí být teda opravdu dobrý týden. Kino nevydělává tak, jak vydělávalo.

Pokud se podíváme na trend poslední doby, můžeme vidět, že internet válcuje kdekoho a vůbec nemusí podnikat v erotickém průmyslu, stačí se podívat na taxi a Uber řidiče, kteří spolu doteď zápasí o Prahu a Brno, dvě největší metropole. Na jedné straně je služba, stará, jako auto samo a na druhé tu máme řidiče bez zkoušek a bez kontrol, jejichž služby ale válcují mnohdy i předražený taxi.
prostituce
Internet je zkrátka mocnou zbraní, a hlavně silným a vlivným marketingovým nástrojem – už není třeba disků, kazet nebo magazínů, všechno člověk najde na internetu a není třeba se vůbec namáhat.

Ale už se nikdy nestane, že by za majitelem přišel pár a ukázal mu své dítě, které zplodily právě v onom kině. To je pravda, něco takového internet jen tak nenahradí.