Spočítejte si všechny výhody americké hypotéky


Americká hypotéka je mezi lidmi opravdu hodně oblíbená, to není žádným tajemstvím a jen málokdo bude takovým zjištěním překvapený. Ovšem pokud si nejste jistí tím, zda je to opravdu ta nejlepší možná volba pro vás, tak si neváhejte vše podstatné důkladně ověřit tak, že si údaje spočítáte s pomocí praktické kalkulačky americké hypotéky. Takto si můžete porovnat jednotlivé nabídky a zjistíte, jak jsou pro vás výhodné nabízené úroky, doba splatnosti a celková částka, kterou za takový úvěr zaplatíte.

euro

Pravdou je, že pokud jde o již zmíněnou úrokovou míru, tak zrovna ta bývá u amerických půjček o něco vyšší, než u účelových úvěrů. Je to dáno především tím, že věřitel, který není z podstaty věci detailně seznámen s vašimi záměry využití peněz, podstupuje vyšší riziko, zda se mu půjčená částka opravdu vrátí. Na vyšší úroky u amerických půjček tak narazíte u všech poskytovatelů těchto typů úvěrů, ať už se jedná o banky anebo o nebankovní společnosti.

Není půjčka jako americká nebankovní hypotéka

Naopak právě americká hypotéka vám může nabídnout to, co u jiných půjček rozhodně nenajdete – nemusíte sdělovat, k čemu peníze využijete, neboť účel jejich použití není nijak omezen. A velkou výhodou jsou i jasné a přehledné podmínky půjčky, protože k úspěchu při vyřizování žádosti vám stačí jen dostatečný příjem a ručení vhodnou nemovitostí. A něco takového zvládnete zajistit buď sami anebo s pomocí ochotného ručitele, tedy člověka, který se za vaši půjčku zaručí buď svým vlastním majetkem v podobě nemovitosti anebo svým pravidelným příjmem.

kufr peněz

Vlastně nemusíte dělat vůbec nic

Vše ostatní už je hračka – celý proces netrvá déle, než několik dní, navíc můžete peníze čerpat i expresní rychlostí již v den podpisu smlouvy. A co víc – všechno podstatné za vás vyřídí zástupce nebankovní společnosti – vy pouze vyplníte prvotní žádost a podepíšete konečnou smlouvu.